ODPISY KSIĘGI WIECZYSTEJ

ODPISY KSIĘGI WIECZYSTEJ

Odpisy Księgi Wieczystej przedstawiają stan prawny nieruchomości, czyli pozwalają ustalić, komu i jakie przysługują prawa do przedmiotowej nieruchomości. Papierowa księga wieczysta to zazwyczaj teczka zawierająca akty notarialne oraz inne dokumenty, które posłużyły do jej założenia lub zmiany wpisów (zaświadczenia, wypisy z rejestru gruntów, mapy itp.). Odpis Księgi wieczystej składa się z czterech działów w których wymienione są dokumenty znajdujące się w teczce.

Rodzaje odpisów z księgi wieczystej:
Odpisy zwykłe - zawierają informacje aktualne, bieżące, najnowsze. Taki odpis dostarcza się do banku, sądu, prawnika, notariusza, przetargu, doradcy lub urzędu skarbowego.
Opisy zupełne - zawierają wszystko to, co odpisy zwykłe, a nadto informacje historyczne np: poprzedni nr działki, poprzedni właściciel lub spłacone kredyty od dnia wprowadzenia systemu elektronicznego w Sądzie (wskazane na szarym tle).

Numer odpisu księgi wieczystej:
- księga wieczysta w systemie tradycyjnym Kw nr 684123
- ta sama księga wieczysta po migracji (wprowadzenie do systemu elektronicznych ksiąg wieczystych) będzie miała nr WA4M/00432558/8

ODPISY KSIĘGI WIECZYSTEJ Z CAŁEJ POLSKI

Odnośnie odpisów z ksiąg wieczystych obszar pobierania obejmuje terytorium całej Polski, zamów teraz księgę z odległego sądu listem poleconym lub kurierem. Formularz zamówienia odpisu księgi wieczystej znajduję się poniżej. Za odpis księgi zapłacisz przez internet przelewem - numer konta zostanie wyświetlony po złożeniu zamówienie na księgę wieczystą oraz przesłany na podany w zamówieniu adres e-mail. Księga jest opieczętowana przez pracownika sądu wydającego odpis pieczęcią z orłem.


FORMULARZ ZAMÓWIENIA ODPISÓW KSIĘGI WIECZYSTEJ

Numery zamawianych Ksiąg Wieczystych:
  np. WA2M/00233870/9 lub Kw 75588
  np. Toruń, Mickiewicza 3 m1 lub działka nr 187/2 ul Słowackiego 6
  np. Sąd Rejonowy w Olsztynie

  zwykły zupełny


  zwykły zupełny


  zwykły zupełny
Wybór sposobu zapłaty i dostawy:
Dane zamawiającego:
Potwierdzenie zakupu:
 • na Fakturę
 • Paragon
 • PROMOCJA
Cena:
  Łączny koszt brutto do zapłaty wyniesie: 0 zł.
Adres do dostawy :
 • taki jak zamawiającego
 • taki jak do faktury
 • inny adres
Uwagi do zamówienia:
Osoba kontaktowa: