WERYFIKACJA OSOBY FIRMY W REJESTRZE ZASTAWÓW

WERYFIKACJA OSOBY FIRMY W REJESTRZE ZASTAWÓW

Weryfikacja w Rejestrze Zastawów

Weryfikacja w Rejestrze Zastawów firmy lub osoby można uzyskać zamawiając za pośrednictwem poniższego formularza przez Internet. Zaświadczenie odnośnie osoby lub firmy ma zazwyczaj 1 stronę A4. Informacje, które mogą znaleźć się na takim zaświadczeniu: o braku wpisu weryfikowanej osoby/firmy jako zastawcy w rejestrze zastawów, że toczy się postępowanie pod podaną sygnaturą akt sprawy o wpis nowego zastawu rejestrowego, w którym weryfikowana osoba/firma występuje jako zastawca; że weryfikowana osoba/firma jako zastawca jest wpisana do rejestru zastawów pod daną pozycją rejestru zastawów, że toczy się postępowanie pod podaną sygnaturą akt sprawy o wpis nowego zastawu rejestrowego, w którym weryfikowana osoba występuje jako zastawca.

Jak zamówić weryfikację ?

W celu zamówienia weryfikacji przez Internet trzeba wypełnić poniższy formularz zamówienia podając kryterium sprawdzenia.

Rejestr Zastawów udostępnia weryfikowanie według jednego z następujących kryteriów:
 1. Regon
 2. Pesel
 3. imię i nazwisko osoby przydatne zazwyczaj dla osób z zagranicy
 4. nazwa firmy przydatne zazwyczaj dla firm z zagranicy
Co należy zrobić by uzyskać weryfikację w Rejestrze Zastawów ?

Po wypełnieniu formularza system wyliczy wielkość opłat oraz poda dane do przelewu. Potwierdzenie przelewu należy przesłać na e-mail podany w zakładce kontakt. Gdy otrzymamy potwierdzenie przelewu przystąpimy do pobrania dokumentu z Rejestru Zastawów. Po uzyskaniu danych z Rejestru Zastawów i zgodnie z opcją wyboru zaświadczenie - zostanie przesłany na podany w zamówieniu adres dostawy listem poleconym lub kurierem oraz na e-mail.

Realizacja zamówienia i ponoszone koszty:

Za uzyskanie zaświadczenia z Rejestru Zastawów, pobierana jest opłata sądowa. Za przygotowanie wniosku oraz złożenie go w rejestrze i odbiór gotowego zaświadczenia pobierana jest prowizja plus koszty przesyłki w zależności od wybranej opcji dostawy. Opłaty uiszczane są na konto przelewem przed złożeniem wniosku o weryfikację w Rejestrze Zastawów.

Cena weryfikacji:

Weryfikacja zamawiana na niniejszej stronie kosztuje 80 zł za jedną osobę lub firmę.

Przy wypełnianiu poniższego formularza szczególną uwagę należy zwrócić i prawidłowo podać numer regon, pesel lub dane weryfikowanej osoby bądź firmy.FORMULARZ ZAMÓWIENIA WERYFIKACJI OSOBY LUB FIRMY

DW-1 - weryfikacja osoby lub firmy:
  Należy wpisać nr REGON gdy zaświadczenie ma dotyczyć firmy:

lub
  Należy wpisać nr PESEL gdy zaświadczenie ma dotyczyć osoby lub jednoosobowej działalności gospodarczej:


 • Wybór sposobu zapłaty i dostawy:
  Dane zamawiającego:
  Potwierdzenie zakupu:
  • na Fakturę
  • Paragon
  • PROMOCJA
  Cena:
   Koszt do zapłaty wyniesie: 0 zł.
  Adres do dostawy :
  • taki jak zamawiającego
  • taki jak do faktury
  • inny adres
  Uwagi do zamówienia:
  Osoba kontaktowa: